دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/23 تبلور عشق محبان حسینی در ارائه نذورات به ستاد بازسازی عتبات عالیات
تبلور عشق محبان حسینی در ارائه نذورات به ستاد بازسازی عتبات عالیات
دکتر عباس رضایی اظهار داشت: نذورات و مشارکت های خالصانه مردم ولایتمدار استان به ستاد بازسازی عتبات عالیات نشان دهنده عمق ارتباط قلبی محبان اهل بیت(ع) با این خاندان بزرگوار است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار با رییس و اعضای عتبات عالیات استان اظهار داشت: ظرفیت های مردمی استان در خصوص بازسازی عتبات عالیات بالاست و باید از این ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده شود.

استاندار اصفهان عشق به امام حسین(ع) را گوهری گرانبها دانست که قابل قیمت گذاری نیست و تاکید کرد: نذورات و مشارکت های خالصانه مردم استان به ستاد بازسازی عتبات عالیات نشان دهنده عمق ارتباط قلبی محبان اهل بیت(ع) با این خاندان بزرگوار است.

وی با اشاره به سابقه محبت و ارادت مردم ولایتمدار استان نسبت به ائمه اطهار(ع) اظهار امیدواری کرد: در ایام اربعین سال جاری، دگر بار شاهد شور و شعور حسینی زائرانی باشیم که با عشق به اهل بیت (ع) خود را فوج فوج به عتبات عالیات می رسانند.

دکتر رضایی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم تا با همیاری و همفکری مدیران استان بتوانیم شرایط مطلوب تری را برای حضور عاشقان حسینی در عتبات عالیات فراهم کنیم.

در این دیدار مصطفی نوریان، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده این ستاد در سالهای گذشته پرداخت و اظهار داشت: در سال گذشته 74 موکب در عتبات عالیات، خدمت رسانی به زائران حسینی را برعهده داشتند که پیش بینی می شود در سال جاری این رقم به بیش از 86 موکب برسد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان یادآور شد: در سیل های اتفاق افتاده در ابتدای سال جاری نیز، موکب های این ستاد حضوری فعال داشتند و تلاش کردند در امدادرسانی به سیل زدگان، حضوری فعال داشته باشند.

تعداد بازدید: 34
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal