دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/05/23 چالش های مبارزه با قاچاق کالا و ارز احصا می شود
چالش های مبارزه با قاچاق کالا و ارز احصا می شود
دکتر عباس رضایی از احصا چالش های مبارزه با قاچاق کالا و ارز به منظور رونق تولید و افزایش اشتغال خبرداد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: ما در شرایط تحریم های ناجوانمردانه و جنگ اقتصادی قرار گرفته ایم که استکبار جهانی با تهدیدهای خود، علیه ایران، مشکلاتی را به وجود آورده است.

وی ادامه داد: در این شرایط توجه به موضوع اشتغال و تولید ضروری است که در این میان عده ای فرصت طلب، فساد و قاچاق را در سطوح مختلف گسترش می دهند که مقرر شد در این خصوص چند کمیته تخصصی برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شود.

استاندار اصفهان عنوان کرد:‌اگر اطلاع رسانی مناسب در ارتباط با مضرات قاچاق برای مردم تبیین شود، آنها نیز با کمال میل از کالای داخلی حمایت کرده و به سراغ کالاهای قاچاق شده نمی روند.

وی افزود: کمیته پایش قوانین و مقررات با قاچاق کالا و ارز نیز تشکیل می شود تا چالش های موجود در این زمینه به صورت مطلوب احصا شود.

رضایی تصریح کرد: صنایع دستی یکی از محصولات مهم اصفهان محسوب می شوند که متأسفانه وجود برخی اجناس تقلبی در بازار، به خرید و فروش آنها ضربه زده است به همین دلیل به صورت جدی به این موضوع رسیدگی خواهد شد تا شرایط صادارت این محصولات نیز بیش از پیش فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: ارائه راهکارهای کارشناسی شده و همه جانبه در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز می تواند زمینه ساز کاهش اصولی قاچاق و افزایش اشتغال در جامعه شود.

تعداد بازدید: 50
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal