۱۳۹۸ دوشنبه ۲۹ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره كل حراست
1397/07/09 اولین همایش شورای راهبردی اداره کل حراست استانداری با حضور استاندار محترم
اولین همایش شورای راهبردی اداره کل حراست استانداری با حضور استاندار محترم دکتر محسن مهرعلیزاره در اولین همایش شورای راهبردی حراست استانداری و مدیران حراست فرمانداریهای استان اصفهان که با حضور معاونین استاندار برگزار گردید.
اولین جلسه گردهمایی هادی1 با حضور مسئولین حراست فرمانداری های استان در ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 97/6/11 در محل تالار شهرورند برگزار گردید.

استاندار محترم ضمن تقدیر از آقای تیزچنگ که درمدت کوتاه زحمات فراوانی کشیده اند و همچنین از کلیه مجموعه حراست به بیان مطالبی به شرح ذیل پرداختند.

ایشان ضمن تأکید بر ضرورت رعایت مکارم اخلاق و عدالت و انصاف در محیط های کاری و اظهار داشتند مدیران و کارکنان حراست ها، باید بهتر از قبل، به مکارم اخلاق و رعایت آبروی مسلمانان مجهز شوند و همه فعالیت ها باید در چارچوب اخلاق صورت گیرد.

در ادامه ایشان ضمن گرامیداشت هفته دولت، عنوان داشتند: با روحیه جوانی، پرانرژی بودن، اخلاق مداری و برخورد خوب با مردم دقت فعالیت های حراستی بیشتر خواهد شد.

جناب آقای دکتر مهرعلیزاده یادآور شدند حدود اعتقاد ما برمبنای اسلامی، احادیث، روایات پیامبران و ائمه بوده است. وی همچین به ویژگی های سرپرست جدید اداره کل حراست استانداری اشاره کرد و افزودند: ایشان در این مدت کم که مسئولیت حراست را بر عهده گرفته اند انصاف، مدارا و رعایت حقوق مردم را در عمل به انجام رسانده اند و با روحیه ای که از ایشان سراغ دارم مطمئن هستم که در این پست موفق خواهند شد.

استاندار معزز اصفهان بر لزوم برنامه ریزی برای خدمت رسانی بیشتر به مردم با توجه به فضای مطلوب ایجاد شده در مدیریت جدید حراست استانداری تاکید نمودند و افزوند: برنامه محور کار کردن یکی از رموز موفقیت هر مدیر است. محسن مهرعلیزاده خطاب به مدیران حراست ها با تاکید بر اینکه مدیران باید قدرت ریسک داشته باشند، تصریح نمودند: نباید این قدرت از مدیران گرفته شود و مردم نیز نباید از خدمات محروم شوند.

تعداد بازدید: 258
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal